Diskusné fórum

Join the forum, it's quick and easy

Diskusné fórum
Diskusné fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

vrana
Posts : 322
Join date : 06.11.2020
Age : 42
Location : Trnava
Zobrazit informácie o autorovihttps://dusanfajnor.blogspot.com/
28012021
https://dusanfajnor.blogspot.com/2021/01/organizer-1.html

Fotón Súhlasí

Share this post on:redditgoogle

Komentáre

vrana
Organizér ™️ Edited20
vrana
Jelikož si v poslednej dobe potrpím na dlhšší spánok, mi z organizéru vypadli raňajky a doobedňajšie čítanie

Organizér ™️ Edited14

Organizér ™️ Edited13
vrana
Organizér ™ 6.


Ahoj

Ozývam sa opäť, nakoľko mám katastrofálné rána a trvá mi celé doobedie, kým sa preberiem. Za to môžu (anti)psychotiká, ktoré beriem večer. Na základe odporu a nechute vykonávať hneď z rána ranajšie a tréningové rituály, tak Som ich časovo posunul. 

Presunul Som tak tréningové rituály pred obed a po ňom obednajšie rituály. Uvidím aký zápal, akú vôlu budem na ne mať!

Želám a prajem veľa voľného času a veľa zdravíčka. S pozdravom:

Dušan

https://dusanfajnor.blogspot.com/2021/06/organizer-6.html
vrana
Organizér ™ 5.


Ahoj


Tak sa po pár dňoch od zverejnenia upraveného organizéra hlásim opäť. Ide totiž o to, že eGo si pýta naspäť zmeny, ktoré Som učinil. Ide o (celo)týždenný raňajší rituál, ktorý mi tak liezol na nervy. eGo (ne)vie čo chce. Najprv trpí a odmieta sa ho konať a o pár dňoch sa chce k nemu vrátiť.


Tak Som upravil dýchanie prany na UT - ŠT - SO a meditáciu vhľadu na PO - ST - PI - NE. Tréningový rituál Som tak prispôsobil hneď za raňajší rituál. A aby Som (ne)zabudol, nastavil Som si iba jeden (pol)hodinový budíček.


Želám a prajem vám veľa času na seba a rodinu. S pozdravom:


Dušan

https://dusanfajnor.blogspot.com/2021/05/organizer-5.html
vrana
Organizér ™ 4.


Ahoj
Tak sa opäť ozývam z premenovaného time manažmentu (obdobia voľného času) na organizér. Musel Som urobiť malú zmenu a to konkrétne v (seba)zdokonalovaní sa pohybom. Totiž na večer sa mi akosy pred prechádzkou (ne)chcelo robiť tieto aktivity a tak Som ich presunul na ráno hneď po práci za NB.

Rozhodol Som sa, že by sa patrilo na úvod týchto činnosti (ne)zaťažovať sa nimi a preto Som si na tieto úkony určil polhodinu/deň. Ako to pôjde uvidí čas. Takto Som sa odbremenil krátko pred večerou.

Sľubujem si od tohto veľa, nakoľko Som zastáncom papučovej kultúry bez vylihovania pred TV s ovládačom v ruke. Jelikož sI uvedomujem svoju chorobu, (ne)pripúšťam si poľavenie v zamestnaní tela a hlavy, fyziky a psychiky.

Mám zavedené rôzne terapie kvoli (schizo)systému, ktorý Som vytesnil, pozabudol do nevedomia, kde je pod kontrolou vedomia. Uvedomujem si toto vytesnenie, ale (ne)dovolujem mu svojimi aktivitami ovplyvňovať moje vedomie, môj život. Preto potom tento oraganizér, aby moja mysel bola zameraná na konkrétene činnosti, úkony, aktivity.

(Ne)dovolujem jej tak aby sa myseľ začala kvoli (schizo)systému rozpadať. Najlepšou liečiteľkou mysle je (kniho)terapia a (audio)terapia. Tam sa myšlienky zaoberajú a smerujú úplne inačím smerom ako patologicky.

Želám a prajem vám veľa zdaru v (seba)rozvíjaní sa a v (seba)zdokonalovaní sa a veľa voľného času! S pozdravom:

Dušan.

https://dusanfajnor.blogspot.com/2021/05/organizer-4.html
vrana
Organizér ™ 3.


Tak a mám tu ďalšie mini opravy. Meditovanie a dýchanie prány Som tak obmedzil iba na výkend, bo už bolo toho dosť a (ne)rád Som túto činnosť vykonával ako eGo a ako Bytie Som sa do tejto činnosti nútil. Tak Som usúdil, že mi postačí výkend. Sedavé meditovanie a dýchanie prány treba robiť s láskou a úsmevom.
Ďalej čo Som pomenil sú kurzy a videoprednášky, ktoré vykonávam vždy PO-ST-PI. Čítanie kníh tak vyšlo na UT a ST a poprípadne cez večerný voľný čas.

Prišil Som si novinku a to hranie a náhrávanie na yuotube hier. Mám tak na ne 6,5hod na sobotu. Ináč organizér, či time managment šlape v pohode. Som tak po celý deň zamestnaný týmato činnosťami, že psychózy niet a keď dôjde ku kontemplovaniu, tak je to väčšinou o tom, o čom mám vedomosti, skúsenosti, zážitky.

Mám na mysli, že šírenie psychóz ("hystérií strachu"), ktoré sú na pozadí vytesnené, zabudnuté alebo potlačené, (ne)majú vo vedomý priestor. Táto ("(ne)vedomá psyché") sa už (ne)vie dostať do vedomia, nakoľko v ňom je môj bohatý psychický obsah vedomia.

https://dusanfajnor.blogspot.com/2021/04/organizer-3.html

Scarlett Súhlasí

vrana
Ahoj

Tak a je to tu! Po nejakej tej dobe opäť upravujem organizér, nakoľko eGo je nadopované ďalšími liekmi, čoho následkom sú únavy a nič nerobenie, nechuť do činnosti. Totiž Som bol u špecialistoch po troch rokoch na kontrole a vyfasoval Som tak 4 lieky, kde v pondelok to zavŕšim troma ďalšími. Bližšie v budúcej prítomnosti v téme do-súčasný stav ochorenia.

Do kopy by Som sa mal kŕmiť zo desatimi liekmi. Už teraz pociťujem menšie stavy ako črevné blbosti, či únavy a nechuť do činnosti. Ale Dušan je bojovník a vie si vždy poradiť. Vie, že plány a ciele sa musia občas meniť, upravovať.

Teraz Som pomenil položku (seba)zdokonalovanie sa pohybom na večernú seansu. Sú to tak hodiny bojového umenia, tanca, šípok, šachov a posilňovne.

Želám a prajem veľa optimizmu, realizmu a pozitivizmu v zostavovaní a naplňovaní vášho voľného času. S pozdravom:
Dušan

https://dusanfajnor.blogspot.com/2021/03/organizer-2.html

Fotón Súhlasí

Scarlett
pekny blog Smile

Fotón and vrana Súhlasí

Sponsored content
Povolenie tohoto fóra:
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre.