Diskusné fórum

Join the forum, it's quick and easy

Diskusné fórum
Diskusné fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Goto down
Fotón
Fotón
Posts : 709
Join date : 06.11.2020

Čo jesť Empty Čo jesť

5/2/2021, 17:19
Skúšal som všetko možné. -Jeme preto, aby sme boli najedení. Avšak bežne zaužívané jedlá človeka moc nezasýtia. Najviac tak na 4 hodiny - a pri tom sú dosť kalorické. Testoval som všetko možné. Najviac sa mi osvedčil zeleninový mix v kombinácii s mäsom. Napríklad takýto:

https://slovakforum.slovakforum.net/t127-topic

...a do toho kuracie mäso alebo morčacie, rybie, hovädzie, bravčové. Samozrejme iba na prírodno, vo vlastnej šťave a pod... -Zakončiť to celé banánom, jablkom či niečim, čo obsahuje fruktózu + vlákninu. Sýtosť trvá vtedy min. 16 hodín, čo je dostatok času na vyprázdnenie tráviaceho traktu a aby sa organizmus zbavil prebytočnej vody. -Ďalej nesoľte! Mäso obsahuje dostatok soli... Pite iba čistú vodu. Každých 30 minút 1 deci.

Toľko moje praktické zistenia za celý rok 2020. Otestované na sebe.

Treba ale ešte cvičiť. Denne aspoň 30 drepov, 30 brušákov, 20 klikov. (Kto chce, môže cvičiť ešte s činkami ako ja.) To spustí biochemické procesy v organizme, ktoré by inak nenastali. Napríklad aktiváciu enzýmov rozpúšťajúcich krvné zrazeniny, ktoré sú smrteľné. Posilnenie imunitného systému, ale i mnoho ďalších užitočných procesov. Netreba to však s cvičením preháňať som zistil. Stačí hento. Kto však chce, môže aj viac. Nie je to ale potrebné.

500g zeleniny = 300 kcal
300g mäsa na prírodno = 400 - 600 kcal
1 banán = 1 jablko = 100 kcal
= cca 1000 kcal + pocit sýtosti na 16 hodín.
....bazálny metabolizmus človeka pri tom spotrebuje až 1500 kcal a viac... Čiže vaša hmotnosť určite neporastie, ak priveľmi nepresoľujete. V takom prípade je to však len hmotnosť vody, čiže ak prestanete presoľovať, hmotnosť pôjde dole. A v tomto prípade veľmi rýchlo, lebo voda váži na liter asi 1 kg.

.....Človek potrebuje k práci svaly. Preto by ho mala zsujímať predovšetkým hmotnosť svalovej hmoty. Tá samozrejme námahou narastá. Čím ťažšiu činku zdvihnete, tým viac svalolovej hmoty vám narastie. Vôbec nezáleží na tom, koľko krát a ako často činku zdvihnete. Ide o hmotnosť činky a impulz pri jej zdvíhaní. Ale musíte sa zásobovať pri tejto činnosti proteínmi. Čiže mäsom. Najlepšie hovädzím stejkom. Svalová hmota vtedy rastie skutočne rýchlo ako som zistil.
Fotón
Fotón
Posts : 709
Join date : 06.11.2020

Čo jesť Empty Re: Čo jesť

5/2/2021, 18:05
Ten, kto začne toto praktizovať, určite neoľutuje. Už po 1 roku uvidí viditeľné výsledky - pričom bude stále sýty.

Časté jedenie likviduje všetky procesy stabilizácie hmonosti vášho organizmu. Ideálne je 3x za deň jesť s odstupom 4 hodín a potom 16 hodín nejesť. ....S bežne zaužívanými jedlami je to nemožné. Avšak s hore uvedeným zeleninovým mixom a mäsom, nie je problém.
Návrat hore
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.