Diskusné fórum

Join the forum, it's quick and easy

Diskusné fórum
Diskusné fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Fotón
Posts : 495
Join date : 06.11.2020
Zobrazit informácie o autorovi
04042021
Lebo bežní ľudia sa tam už vzdali používania vlastného rozumu. Hovoria si: "od toho sú tu vedci, ich vyjadreniam nikdy neporozumieme". Čiže vznikol akýsi klub "zasvätených", ktorý môže diktovať, čo si má verejnosť myslieť. Týmto boli ľuďom zviazané ruky. Málokto sa preto odváži preniknúť do podrobností, na ktorých je evolučná teória postavená. Nebojte sa však toho. O nič zložité nejde. Je to iba obalené do odborných výrazov, aby to nejak vyzeralo. Oklamalo. Obalamútilo.... Ak však používate zdravý sedliacky rozum zakrátko zistíte, že evolučná teória je iba chiméra a výmysel, ktorý vyžaduje viac viery, než veriť Guliverovým dobrodružstvám. Venujem sa tomu už 25 rokov. .....Každý by mal začať s výskumom tam, kde to všetko začalo. Prečítaním Darwinovej knihy O pôvode druhov. Tu je:

https://uloz.to/file/WivjniZa/charles-darwin-o-vzniku-druhu-1914-pdf

Bez prečítania tejto knihy nikdy nepochopíte trend súčasnej evolučnej "vedy". Oni nemajú na výber. Musia takto klamať, pretože v opačnom prípade by museli uznať zásah inteligentnej bytosti. To však nemôžu pripustiť. Týmto sa zabetónovali. ....Všetky moderné poznatky na poli biochémie a molekulárnej genetiky jednoznačne spochybnili koncept biodiverzity riadenej náhodnými zmenami a prírodným výberom. Oni to však šikovne otočili vo svoj prospech a tvrdia, že to naopak potvrdzuje ich lživú domnienku. Preto sa o tom točí toľko dokumentárnych filmov o prírode, kde nezabudnú miliónkrát opakovať slová "vyvinulo sa za milióny rokov". Vsadili na kartu, že 1000x opakovaná lož sa stáva pravdou.

Evolučná teória je najväčší a najrozsiahleší HOAX všetkých čias!!!

Pavol and Tomas123456 Súhlasí

Share this post on:redditgoogle

Komentáre

Scarlett
fotón mozeš mi vymenovat nejakych poprednych kreacionistov?
Fotón
@Scarlett napísal:fotón mozeš mi vymenovat nejakych poprednych kreacionistov?

Pre začiatok jedného: Matti Leisola

Scarlett Súhlasí

Scarlett
zaujimavy typek :-) 

a teraz, ET predsa opisuje mechanizmus , ale neopisuje KTO spustil ten mechanizmus . a kto ho riadi . za dva a pol, ja nemám problém s tym ze ty odmietaš ET. kazdy nech verí čomu chce Very Happy

Fotón Súhlasí

Tomas123456
A možno niektorí evolucionisti aj veria v stvorenie, ale boja sa s tým vyjsť na verejnosť.
Scarlett
tie tvoje konšpirácie . v súčasnosti je byt veriacim trend , ešte aj v politike. prečo by sa mal niekto bát ?

Tomas123456 Nesúhlasí

Fotón
@Scarlett napísal:ET predsa opisuje mechanizmus , ale neopisuje KTO spustil ten mechanizmus . a kto ho riadi

S evolúciou nemám problém. Tá funguje. Ostatne to vidno aj na šírení koronavírusu a jeho nových mutáciách. Kameňom úrazu je zdroj funkčných noviniek. Je to program. RNA je program. A ak sa má v jeho kóde objaviť čosi nové, náhodné pobehovanie mačky po klávesnici to nenaprogramuje. Je síce pravda, že náhodné zmeny dokážu program vylepšovať, lenže musí byť presne určené aké a kde. Napr náhodný prístup do databázy. Alebo optimalizácia trajektórie robotického vozítka. Tam sa dajú s výhodou použiť evolučné algoritmy spojené s učením robota. O5 to nemôžu byť ale ľubovoľné zmeny bárskde v programe, ale presne stanovené a na presne určenom mieste programu. Tak nejak funguje aj evolúcia vírusov. Tak funguje aj náš adaptívny imunitný systém. Náhodné rekombinácie prebiehajú len na presne vymedzenom mieste, určenom pre vytváranie väzobných makromolekúl. V tzv. hypervariabilnej oblasti. Všetko je to premyslený mechanizmus cielený pre optimalizáciu.
Scarlett
fotón kazdy verí tomu svojmu, niekto novej zemi, iny starej zemi . aj ked odpadová DNA by bol tez zaujîmavy topic na debatku :-)
Fotón
Podľa mňa by boli najlepšie na debatu evolučné algoritmy. (Existuje ale ešte jedna obmena, Genetické algoritmy.) Nechcem nikoho nútiť. Je to každého vec. Ale toto sú základy umelej inteligencie.
Scarlett
ach to som nenapísala . mozno by som sa mala spolahnút na tvoju inteligenciu a úsudok Very Happy
Dušan
Ale veď vývoj, rozvoj je aj dnes, včera a bude aj zajtra! Mali by sa skorej zamerať na dnešok, nie na to, čo bolo milion krát oprášené.

Scarlett Súhlasí

Scarlett
Duško zaujimavá myšlienka . ale ide o pravdu, o to čo je umyselné klamstvo a manipulácia. 
a ak je všetko dané nikto neuvazuje o vymyslení niečoho nového
Dušan
Teória sa stáva vtedy teóriou, keď všetky múdre hlavičky ju uznajú za teóriu. Vtedy už (ne)pomôže nič, len pritakávať. Alebo, by sa našla ďalšia skupinka múdrych hlavičiek, ktoré by tú starú teóriu zavrhli, alebo vylepšili.

Scarlett Súhlasí

Scarlett
oficiálne zatial nikto nepriśiel s niečim lepším
Tomas123456
SCARLETT :


tie tvoje konšpirácie . v súčasnosti je byt veriacim trend , ešte aj v politike. prečo by sa mal niekto bát ?

Ano ? Vo vede je dnes cool ked dáky vedec spochybnuje evolučnú teoriu ?
Fotón
@Dušan napísal:Teória sa stáva vtedy teóriou, keď všetky múdre hlavičky ju uznajú za teóriu. Vtedy už (ne)pomôže nič, len pritakávať. Alebo, by sa našla ďalšia skupinka múdrych hlavičiek, ktoré by tú starú teóriu zavrhli, alebo vylepšili.

Tu máš zoznam 3000 vedcov, ktorí odmietajú darwinizmus:

https://www.rae.org/essay-links/darwinskeptics/

Scarlett Súhlasí

Povolenie tohoto fóra:
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre.