Diskusné fórum

Join the forum, it's quick and easy

Diskusné fórum
Diskusné fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Goto down
avatar
Anonymný
Anonymný

Terapia hraním a čítaním Empty Terapia hraním a čítaním

10/5/2022, 18:45
[ltr]Terapia hraním a čítaním[/ltr]


[ltr]Čo k tomu dodať?[/ltr]
[ltr]Baví ma to, obohacuje, napĺňa a dopĺňa, jak mňa, tak aj čistú dušu moju, (alter)eGo. Žijem pri tom, existujem pri tom, (pre)žívam a (za)žívam pri tom. Zbieram skúsenosti a zážitky.[/ltr]


[ltr]Dobre sa pritom (pre)mýšľa, (roz)mýšla, (u)važuje, zvažuje, rozjíma, bilancuje, plánuje... [/ltr]


[ltr]Pri hrách rád robím štatistiky na maximum, zbieram bonusy, trofeje, vedľajšie úlohy. Final Fantasy VII mám odohratú po piaty krát so všetkými trofejami.[/ltr]


[ltr]Teraz hrám po druhý krát Final Fantasy VIII a chýba mi 5 trofejí. Potom si kúpim Final Fantasy IX a pojdem na ňu.[/ltr]


[ltr]Momentálne čítam Tepperweina, ale niektoré jeho knižky sú nuda. Robím si kratučké dôležité poznámky. Potom by Som sa chcel vrhnúť na (astro)fyziku, (astro)nómiu a (kozmo)lógiu.[/ltr]


[ltr]Terapiu robím obdeň hry, obdeň knižky. Keď sa vyžaduje sústredenosť a koncentrácia, treba byť vytrvalý. [/ltr]


[ltr]Keď hrám, tak hrám, viem, že hrám[/ltr]
[ltr]Keď čítam, tak čítam, viem, že čítam[/ltr]
[ltr]Keď ma to baví, tak ma to baví, viem, že ma to baví[/ltr]
[ltr]Keď ma to napĺňa, tak ma to napĺňa, viem, že ma to napĺňa[/ltr]
[ltr]Keď ma to dopĺňa, tak ma to dopĺňa, viem, že ma to dopĺňa[/ltr]
[ltr]Keď ma to obohacuje, tak ma to obohacuje, viem, že ma to obohacuje[/ltr]
[ltr]Keď si robím poznámky, tak si robím poznámky, viem, že si robím poznámky[/ltr]
[ltr]Keď robím štatistiky v hre na max, tak robím štatistiky v hre na max, viem, že robím štatistiky v hre na max[/ltr]
[ltr]Keď zbieram trofeje v hre, tak zbieram trofeje v hre, viem, že zbieram trofeje v hre[/ltr]
[ltr]Keď zbieram bonusy v hre, tak zbieram bonusy v hre, viem, že zbieram bonusy v hre[/ltr]
[ltr]Keď zbieram odznaky v hre, tak zbieram odznaky v hre, viem, že zbieram odznaky v hre[/ltr]
[ltr]Keď robím vedľajšie úlohy v hre, tak robím vedľajšie úlohy v hre, viem, že robím vedľajšie úlohy v hre[/ltr]
[ltr]Keď Som vytrvalý v hre tak Som vytrvalý v hre, viem, že Som vytrvalý v hre[/ltr]
[ltr]Keď zbieram skúsenosti a zážitky, tak zbieram skúsenosti a zážitky, viem, že zbieram skúsenosti a zážitky[/ltr]
[ltr]Keď (pre)žívam, (pre)ciťujem hru, tak (pre)žívam, (pre)ciťujem hru, viem, že (pre)žívam, (pre)ciťujem hru[/ltr]
avatar
Anonymný
Anonymný

Terapia hraním a čítaním Empty Re: Terapia hraním a čítaním

23/5/2022, 20:50
Ahoj

Tak dnes Som si kupil v službe Steam 16 hier + 2 pre synovca a zaplatil Som tak cca. 30€. Boli v zľave. Keď si na Steam dáte hry sledovať a dať do zoznamu prianí, bude vám Steam posielať mail na zľavy. Tento týždeň sú zlavy do 30. mája, tak Som to využil.

Kupil Som všetkých Tom Raider a Lara Croft z tých nových. TR 1-9 boli vo zľave 0.90€ za kus. Ináč stály viac ako 6€. Tie štyri novšie Lara Croft od 2€ po 5€, ináč stály aj cez 20€. Dobrá kúpa. Okrem toho Som kupil za 0.9€ aj tri hry od Leagacy of Kain.

Final Fantasy VII (najlepšiu hru všetkých čias a sérii FF) Som odohral so všetkými bonusmi, trofejami, vedľajšími ulohami, teda všetky acheviementy. Tento rok Som ju hral tri krát a je to srdcovka. Mám rozohratú FF VIII, ktorú hrám taktiež po tretí krát, akurát mi chýbajú dva acheviementy a jeden tajný.

Teraz Som rozbehol TR1 a dobre sa mi pri tom spomína. Všetky hry hrám podľa viedo/navodov.

Terappia hrami a čítaním (ukotvenie sa v prítomnom oKamihu)

Keď hrám, tak hrám, viem, že hrám
Keď čítam, tak čítam, viem, že čítam
Keď ma to baví, tak ma to baví, viem, že ma to baví
Keď ma to napĺňa, tak ma to napĺňa, viem, že ma to napĺňa
Keď ma to dopĺňa, tak ma to dopĺňa, viem, že ma to dopĺňa
Keď ma to obohacuje, tak ma to obohacuje, viem, že ma to obohacuje
Keď si robím poznámky, tak si robím poznámky, viem, že si robím poznámky
Keď robím štatistiky v hre na max, tak robím štatistiky v hre na max, viem, že robím štatistiky v hre na max
Keď zbieram trofeje v hre, tak zbieram trofeje v hre, viem, že zbieram trofeje v hre
Keď zbieram bonusy v hre, tak zbieram bonusy v hre, viem, že zbieram bonusy v hre
Keď zbieram odznaky v hre, tak zbieram odznaky v hre, viem, že zbieram odznaky v hre
Keď robím vedľajšie úlohy v hre, tak robím vedľajšie úlohy v hre, viem, že robím vedľajšie úlohy v hre
Keď Som vytrvalý v hre tak Som vytrvalý v hre, viem, že Som vytrvalý v hre
Keď Som trpezlivý v hre tak Som trpezlivý v hre, viem, že Som trpezlivý v hre
Keď zbieram skúsenosti a zážitky, tak zbieram skúsenosti a zážitky, viem, že zbieram skúsenosti a zážitky
Keď (pre)žívam, (pre)ciťujem hru, tak (pre)žívam, (pre)ciťujem hru, viem, že (pre)žívam, (pre)ciťujem hru
Návrat hore
Similar topics
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.