Diskusné fórum

Join the forum, it's quick and easy

Diskusné fórum
Diskusné fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Goto down
avatar
Anonymný
Anonymný

Komponenty do NoteBook Empty Komponenty do NoteBook

18/5/2022, 23:50
Ahoj

Myslím, že mi odfajčilo prečistenie NB u technika komplet NB. Do rána sa budem pokúšať niečo pohútať. NB je starý vyše 13 rokov a nečistil sa roky. Sice sa prehrieval ale za to fungoval. Teraz od piatej hodiny sa ho snažím dať do kopy, ale Bios je nejaký pomalý, navyše tam nevidim druhý HDDisk.

Pozeral Som si herné NB do 1000€ na alze, ale neviem aké fičia parametre.

Potreboval by Som mať prehľad, čo dnes fičí, aké parametre o grafickej karte, pamäte RAM, procesore, typu HDD... Môžte mi niekto helfnút?

Idem teraz na web a dačo snáď z neho vyhútam. Chcem kúpiť nový herný NB. Starý odišiel, už nebudem doň vrážať prachy. Prečistenie ma stálo 47€.
avatar
Anonymný
Anonymný

Komponenty do NoteBook Empty Re: Komponenty do NoteBook

19/5/2022, 13:53
Došiel mladý a postlacal mi na NB klavesy a NB sa rozbehol, takže funguje. V ruke Som mal tablet a už Som bol rozhodnutý kúpiť nový NB.

Niektoré sú bez OS, ako tento:
https://www.alza.sk/asus-tuf-gaming-f17-fx706hcb-hx147-graphite-black-d6771218.htm

Hlavná vec, že Som sa hlboko do noci zabával s Bios a inštaláciou MSW 10pro a nechcelo mi to nabehnúť.
avatar
Anonymný
Anonymný

Komponenty do NoteBook Empty Re: Komponenty do NoteBook

19/5/2022, 21:19
Tak pred čistením mal NB teploty na všetkých komponentov cca. 64°. Teraz po vyfúkaní mi program ukazuje na každej súčastí o 10° menej, čo výtam. NB mi tak nezhadzuje jednu hru dole a fičí jak sa má. Predsa sa oplatilo doň investovať 47€ za prefúkanie. Technik mi to aj odfotil, no hrúza, spodné plechy spálené, niečo tam vyliate... Podotkol, že NB zaraďuje do kategórie TOP 3. 👍👍👍
avatar
Paťusso
Posts : 2
Join date : 30.11.2022

Komponenty do NoteBook Empty Re: Komponenty do NoteBook

5/1/2024, 15:24
Zdar, nejaká 1500-eurovka je kul napr,(každá značka má nejakého promianta v tejto cenovej hladine, či už Asus, Acer, Toshiba, Apple, Hp, Ibm, Lenovo, Dell, a iné. ) Ostatné notebooky, niesu no možno tak, univerzálne...
Sponsored content

Komponenty do NoteBook Empty Re: Komponenty do NoteBook

Návrat hore
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.