Diskusné fórum

Join the forum, it's quick and easy

Diskusné fórum
Diskusné fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

avatar
Fotón
Anonymný
06112020
Prvá téma.
Share this post on:reddit

Komentáre

Fotón
Ahoj Edo, rád ťa tu vidím.  Smile
avatar
Admin
Lemmy napísal:Lebo to môže popliesť, keď niekto bude ako registrovaný Peter, a budú aj uverejnené príspevky od iného človeka, ktorý použije meno Peter.

Zvolená prezývka neregistrovaného účastníka sa nesmie zhodovať s už zaregistrovanou. Systém taký príspevok nepustí a upozorní, že také meno už existuje.
Fotón
Lemmy napísal:Lebo to môže popliesť, keď niekto bude ako registrovaný Peter, a budú aj uverejnené príspevky od iného človeka, ktorý použije meno Peter.

Upozorní ťa to, že meno už existuje. Práve sa mi to stalo: Najskôr ako neregistrovaný som použil nick Fotón na napísanie prvého príspevku. Potom som si nick fotón zaregistroval. Potom sa už nedal použiť fotón. Musel som použiť Fhotons.

Lemmy Súhlasí

Lemmy
6/11/2020, 14:39Lemmy
Lebo to môže popliesť, keď niekto bude ako registrovaný Peter, a budú aj uverejnené príspevky od iného človeka, ktorý použije meno Peter.
Lemmy
Niekto sa bez registrácie prihlási, dá príspevok, a použije meno napríklad Peter. A čo ak je Peter už registrované meno?
Admin
Lemmy napísal:Ale aj tak som sa dnes zaregistroval, aby mi náhodou niekto nezneužil prezývku, na ktorú som si zvykol. Takže, Lemmy je tu! Cool

Áno, teraz sa to už dá. Minule s tým bol tuším nejaký problém ....Aj prostredie je vylepšené. Pribudli nové nastavenia rôzne. Ešte to pozerám a skúšam rôzne voľby.

Lemmy Súhlasí

Lemmy
6/11/2020, 14:29Lemmy
Ale aj tak som sa dnes zaregistroval, aby mi náhodou niekto nezneužil prezývku, na ktorú som si zvykol. Takže, Lemmy je tu! Cool

Admin Súhlasí

avatar
Samozrejme bez registrácie sa dajú písať i bežné príspevky. Smile
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.