Diskusné fórum

Join the forum, it's quick and easy

Diskusné fórum
Diskusné fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

avatar
Anonymný
Anonymný
31072022
Posledné tri dni v noci:
"duškóóó","duško môôôj", "duško (ne)hnevaj sa na mňa!!!", Pomôžte mi prosím vás!!!

Ako ošetrovateľ a opatrovateľ Som (ne)zlyhal. Ale, ako syn Som (ne)bol na dosť na blízku, vtedy keď ma potrebovala. Bol Som pri nej akosy (pri)krátko. Venoval Som sa viacej svojmu programu ako jej. Ovládali a riadili ma (bez)citné a urazené eGo a emócie!

Keby Som vedel, že sú to jej posledné dni, ležal bych pri nej a sedel.

Chcem ju ešte pred odchodom polúbiť, postískať, lahnúť si vedľa k nej, pomôcť jej a vypočuť si ju.

Strašne ma mama ľúbila a ja ju tiež, len Som to nedával na javo. Jej lásku ku mne v posledných dňoch Som (ne)opätoval.

Prečo je človek tak hluchý a slepý!?

Tak mi treba, navždy ma budú tieto jej povzdychy prenasledovať. Človek sa učí z vlastných chýb. Kiež bych o nich vedel do predu!

Mami, navždy si ostala v mojom srdci. Odpusti mi! ľúbim ťa!!!
Share this post on:reddit

Komentáre

avatar
5/8/2022, 16:03Anonymný
Mamušiak

Tvoje telo sa už nikdy (ne)zrodí, (ne)zostárne, (ne)ochorie a (ne)umrie. Ostala si ako (ne)telo, ktoré (ne)má vek a identitu! Buď sa nachádzaš v duchovnom posmrtnom živote pred/medzi/po životoch, kde máš možnosť sa znovu zrodiť do druhého tela, kde bránou tu je tunel so svetlom, alebo si odišla do Nirvány bez možnosti sa znovu zrodiť, zostarnúť, ochorieť a umrieť, kde bránou tu je pre zmenu (ne)priestor, prázdny priestor, prázdny vesmír.

Nechť si kdekoľvek Sme s tebou a spomíname na teba!
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.