Diskusné fórum

Join the forum, it's quick and easy

Diskusné fórum
Diskusné fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lemmy
Lemmy
Posts : 273
Join date : 06.11.2020
Age : 56
Location : Medzilaborce
https://www.humanisti.sk/
07112020
Lilka.
Share this post on:reddit

Komentáre

Fotón
15/3/2021, 09:44Fotón
Lemmy napísal:Mám jednu mačičku, ktorá je nadpriemerne učenlivá. Naučila sa otvárať dvere. Ostatné čakajú, ale ona je iniciatívna. Vyskakuje na kľučku na dverách, kým sa jej nepodarí otvoriť dvere. Už neraz sa jej to podarilo.

Ja som mal zas kedysi učenlivú zebričku. Naučila sa vyraziť vrchný poklop krmítka a vyletieť z klietky von.

Lemmy Súhlasí

Lemmy
13/3/2021, 16:50Lemmy
Mám jednu mačičku, ktorá je nadpriemerne učenlivá. Naučila sa otvárať dvere. Ostatné čakajú, ale ona je iniciatívna. Vyskakuje na kľučku na dverách, kým sa jej nepodarí otvoriť dvere. Už neraz sa jej to podarilo.

Fotón Súhlasí

Lemmy
13/3/2021, 16:11Lemmy
Fotón napísal:Tak to je sila. Tá mačička bola riadne trúfalá. Laughing lol!

Mačička je pani domu.

Fotón Súhlasí

Fotón
13/3/2021, 12:31Fotón
Dávam sem ešte raz video svojich mačiek, lebo ho tu nemôžem nájsť:

Lemmy Súhlasí

Fotón
13/3/2021, 12:26Fotón
Tak to je sila. Tá mačička bola riadne trúfalá. Laughing lol!

Lemmy Súhlasí

Lemmy
13/3/2021, 11:11Lemmy
Milé video. Aká suverénna mačička.

Fotón Súhlasí

Scarlett
12/3/2021, 20:17Scarlett
zemrela som Very Happy

Fotón and Lemmy Súhlasí

Lemmy
7/11/2020, 14:58Lemmy
Pod pokojným spánkom myslím najmä stav, keď mačička pokojne spí, lebo je v bezpečí. ǔplne mi dôveruje. Mám ju na rukách, a len jedným prstom ťukám do klávesnice. Ju ten ťukot upokojuje.

Admin Súhlasí

Lemmy
7/11/2020, 14:55Lemmy
Fotón napísal:
Lemmy napísal:Poznám jednu rodinu, ktorá býva v paneláku, a chovajú doma psov a mačky. Jednoducho, niekto to vie. Ja by som to asi nezvládol v bytovke.

Tak to ich obdivujem. U nás sa stáva, že občas nebýva nikto doma, lebo všetci sú v robote, lebo tak vyšli zmeny. Tie mačky by za ten čas všeličo povyvádzali. Smile ...Na dome to nebol problém, lebo behali vonku a babka bola stále doma.
K jednému psíkovi, bielemu maltezákovi, som sa dostal tak, že som sa dozvedel, že ten psík trpí celý deň zavretý v byte v bytovke. Majitelia boli podnikatelia, a celý deň neboli doma, tak psík Majky trpel celý deň samotou. Zobral som ho, a u mňa má celý deň výbeh vo veľkej záhrade. Aj sa teší, že má spoločnosť celý čas.
Fotón
7/11/2020, 10:39Fotón
Lemmy napísal:Moje psy a mačičky Lilka_11

Inak zabudol som ešte povedať: veľmi krásna mačka.
Fotón
7/11/2020, 10:09Fotón
Lemmy napísal:Poznám jednu rodinu, ktorá býva v paneláku, a chovajú doma psov a mačky. Jednoducho, niekto to vie. Ja by som to asi nezvládol v bytovke.

Tak to ich obdivujem. U nás sa stáva, že občas nebýva nikto doma, lebo všetci sú v robote, lebo tak vyšli zmeny. Tie mačky by za ten čas všeličo povyvádzali. Smile ...Na dome to nebol problém, lebo behali vonku a babka bola stále doma.
Lemmy
7/11/2020, 07:53Lemmy
Poznám jednu rodinu, ktorá býva v paneláku, a chovajú doma psov a mačky. Jednoducho, niekto to vie. Ja by som to asi nezvládol v bytovke.

Fotón Súhlasí

Fotón
7/11/2020, 07:44Fotón
Lemmy napísal:Tak toto je moja Lilka ako spí.

Ja mám tiež rád mačky. Keď som ešte býval v podnájme u babky na chalupe, mal som ich vždy niekoľko a rád s nimi hral a trávil čas. Teraz na paneláku by ich bol problém chovať. Tu mám len dvoch kanárikov a jednu zebričku. Zebričiek som mal viac, i pestúnky. Už mi však zomreli.


Tu ich mám na videu:




Naposledy upravil Fotón dňa 7/11/2020, 07:59, celkom upravené 1 krát.
Lemmy
7/11/2020, 07:27Lemmy
Uvažujem, čo je väčšie šťastie, ako pokojný spánok?

Fotón Súhlasí

Lemmy
7/11/2020, 06:41Lemmy
Vďaka, Fotón, za pomoc, za vysvetlenie. Smile
Lemmy
7/11/2020, 06:40Lemmy
Tak toto je moja Lilka ako spí.

Fotón Súhlasí

Lemmy
7/11/2020, 06:39Lemmy
Moje psy a mačičky Lilka_11Moje psy a mačičky Lilka_11

Fotón Súhlasí

Fotón
7/11/2020, 02:32Fotón
Mne to funguje. Stlač ikonu obrázka s disketou. Vyber si obrázok na disku, stlač nahrať a nakoniec vložiť. Môžeš nahrať naraz aj viac obrázkov. ...Štandardne je zvolené orezanie na 1024 px. To si vypni (daj voľbu No). Po Moje psy a mačičky 13112910Výbere a nahratí obrázov z disku stlač vložiť.

Krok 1: Select files

Krok 2: Send All

Krok 3: Insert all


Ak chceš vkladať obrázky z internetových adries, klikni na ikonu obrázka bez diskety. Tam do okienka vlož tú adresu a odfajkni.





Moje psy a mačičky Solar_11
Lemmy
7/11/2020, 00:13Lemmy
Vkladanie obrázkov nefunguje.
Sponsored content
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.