Diskusné fórum

Join the forum, it's quick and easy

Diskusné fórum
Diskusné fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Goto down

Otázka znie, čo a kedy ste? Vyberte dve možnosti.

Extrovert na soc. sieťah, weboch, fórach... a mimo spoločnosť ľudí
 
Extrovert v očnom kontakte s ľudmi a v spoločnosti ľudí
 
Introvert na soc. sieťach... a mimo spoločnosť ľudí
 
Introvert v očnom kontakte s ľudmi a v spoločnosti ľudí
 
 
 
Zobraziť výsledok
 
avatar
Anonymný
Anonymný

Extrovet alebo introvert? Empty Extrovet alebo introvert?

12/12/2020, 18:32
Tvrdí sa, že extrovert je človek, ktorý ventiluje svoje myšlienky, pocity a emócie do okolia. Tým pádom introvert, je človek, ktorý si to (ne)háva pre seba.

Trošku rozoberem extrovertziu a introvertziu.
Extroverzia je z môjoho pohľadu vyjadrovanie, prejavovanie sa v spoločnosti ľudí z pohľadu asociačnej a disociačnej mysle, myšlienok, snov, eGa, vedomia a emočného tela bolesti do svojho okolia.

Extrovert je človek s (ne)vedomým eGom, ktoré má potreby, napríklad neustále rozprávať... Extrovertzia tak reprezentuje našu dualitu "ja (eGo) a Som (Bytie)". eGo je dualitou preto, lebo sa prejavuje a vyadruje v spoločnosti ľudí na verejnosti. eGo je tak falošné ja, (ne)pravé ja. Je tak fasádou, falošou a pretvárkou. Všetko sa týka a dotýka jeho okraja "eGa a emočného tela bolesti.

Introvertzia je opakom. Všetkú tú myseľ... (ne)vyjadrujeme, (ne)prejavujeme sa v spoločnosti ľudí, jak s asociačného, tak aj disociačného pohľadu, ale (ne)hávame si myseľ... pre seba samého. Sme ticho.

Introvert je zase pre zmenu opakom extroverta, opakom eGa. Viac menej je za Bytie. Je tichým, prítomným... pozorovateľom, dobrým poslucháčom. V žiadnom prípade sa (ne)prejavuje, (ne)vyjadruje sa psychicky, vedome a emočne. Introvertzia tak repezentuje našu individualitu "Som (Btie)". Bytie je oslobodené od vlastnej osobnosti (faloše pretvárky, fasády). Bytie je tak pravá podstata ja. Nič sa nemôže týkať a dotýkať jeho stredu "(ne)Bytia a jemného krehkého energetického tela"

Otázka znie, čo a kedy ste? Vyberte dve možnosti.
Scarlett
Scarlett
Posts : 665
Join date : 10.01.2021

Extrovet alebo introvert? Empty Re: Extrovet alebo introvert?

10/1/2021, 01:32
je velmi málo typickych introvertov. ja som skor mix oboch. ale niekedy si pripadám viac ako introvert :-) aj ked osobnostnych testoch mi vyšli vzdy protichodné vysledky

Lia Súhlasí

Lia
Lia
Posts : 12
Join date : 04.07.2021

Extrovet alebo introvert? Empty Re: Extrovet alebo introvert?

4/7/2021, 20:37
Ja som tiež zmeska, aj intro a aj extro, ale keď som unavená, tak vy som sa pred ľuďmi najradšej zakuklila. Very Happy Very Happy
Lemmy
Lemmy
Posts : 273
Join date : 06.11.2020
Age : 56
Location : Medzilaborce
https://www.humanisti.sk/

Extrovet alebo introvert? Empty Re: Extrovet alebo introvert?

12/7/2021, 09:46
Som extrovert na internete.
Sponsored content

Extrovet alebo introvert? Empty Re: Extrovet alebo introvert?

Návrat hore
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.