Diskusné fórum

Join the forum, it's quick and easy

Diskusné fórum
Diskusné fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Fotón
Fotón
Posts : 709
Join date : 06.11.2020
07112020
Prevzal som po predošlých vlastníkoch byt s pivnicou, ktorá nebola v moc dobrom stave. Tak som ju dal cez tieto dni do poriadku. Je to príliš malá miestnosť, ale k práci stačí. Chcem tam spraviť trenažér na výuku programovania PIC procesorov s prepojením do PC cez obsluhu WinApi C++. ...Teraz som bol dole po nejaké veci a spravil zopár foto:

Pivnica. Img_2018


Pivnica. Img_2020


Pivnica. Img_2019


Pivnica. Img_2021


Pivnica. Img_2022


Pivnica. Img_2023


Pivnica. Img_2025


Pivnica. Img_2024
Share this post on:reddit

Komentáre

Fotón
7/11/2020, 11:51Fotón
Možno som to podvedome spravil na ten štýl (...snáď ovplyvnený nejakým filmom), ale cieľom nieje škodiť. Smile
avatar
7/11/2020, 11:19Anonymný
To vypadá ako v akčnom filme. Hacker sa schovává v pivnici. Very Happy
Fotón
7/11/2020, 11:06Fotón
Čo sa týka výpočtovej techniky, kupujem výhradne repasované veci - v obchode itzoo

https://www.itzoo.sk/

Má to 2 výhody: Jednak dobrá cena a zároveň, kvalita vyhotovenia starších vecí. Thinkpady X220 bola kvalitná výroba. Keď bol v bežnom predaji, bol to drahý kus. Ja som ho kúpil 2 roky dozadu s 2 ročnou zárukou ako repas len za 230€. Vyzeral ako úplne nový, tak dobre bol zrepasovaný. Ani škrábanček. Keď som ho rozobral, že skontrolujem prepastovanie CPU a chladiča, všetko bolo čisté a tip-top. Nebolo nutné nič čistiť ani pastovať.. ....Ten monitor som kúpil pred 3 týždňami len za 19.90. Mali ho v triede B za tú cenu. Vraj v triede repasu B nejaké škrábance môžu byť. ...No ja som nevidel žiadny. Je to ako nové. Parádny monitor za dvacku. Neoplatí sa kupovať nové veci....

Teraz tam majú toto:

https://www.itzoo.sk/c/repasovane-notebooky

Garantujem kvalitu tohoto obchodu. ...Mám toho od nich kúpeného viac. A všetko je v TOP stave za dobrú cenu.
Sponsored content
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.