Diskusné fórum

Join the forum, it's quick and easy

Diskusné fórum
Diskusné fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Scarlett
Scarlett
Posts : 665
Join date : 10.01.2021
20082021
Primátor Trenčína sa plánuje pred začiatkom školského roka stretnúť so všetkými pedagogickými aj nepedagogickými zamestnancami osobne. „Chcem sa pozrieť do očí každému jednému človeku, ktorý sa nechce dať zaočkovať. Chcem ho vidieť na vlastné oči. Chcem vidieť človeka, ktorý bude chodiť do práce medzi deti a nechce sa dať zaočkovať. Budem chcieť vedieť prečo,“ povedal Rybníček.

„A keď ma nepresvedčí, tak sa rovnako zodpovedne budeme chovať voči nim. To znamená, že keď jeho argumenty nebudú presvedčivé, tak ja nie som za to, aby sme ako zaočkovaní pristupovali rovnako k nezaočkovaným,“ vyjadril sa trenčiansky primátor a pokračoval:
„Ak teda ľudia pracujúci hlavne v školách a škôlkach budú nezaočkovaní a nepresvedčia ma o tom, že prečo, potom budú spôsobom, ktorý si zvolíme, znevýhodnení voči zaočkovaným.“


https://trencin.dnes24.sk/rybnicek-sa-vyhraza-covid-je-rakovina-nezaockovanych-v-skolach-znevyhodnime-396653

Share this post on:reddit

Komentáre

Scarlett
vidim ze aj teba vytocilo . nj kym je ockovanie zo zakona nepovinne , nikto sa mu nemusi spovedat . ani argumentovat . nakoniec nie je ani odbornik ani lekar .
Fotón
Prečo by mi mal niekto rozkazovať, čo mám robiť? Dokedy neexistovala očkovacia látka platilo, že neohrozujem len seba, ale aj ostatných. Teraz už očkovacie látky existujú, preto nezaočkovaním ohrozujem len seba.
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.